Full Jöntürk Fas Cinayeti Twitter Video 2 Türk Askerinin Yakılması Videosu Ekşi

Şu anda trend olan konuları içeren en son viral videoları almak isteyen hepiniz için, O zaman yönetici bunu verecektir Full Jöntürk Fas Cinayeti Twitter Video 2 Türk Askerinin Yakılması Videosu Ekşi.

Merhaba yönetici dostum nasılsın? Ülke dışında trend olan en son haberleri tartışacak olan yönetici ile tekrar görüşün.

Şu anda sanal dünyanın dünyasını sarsan uluslararası, çok sansasyonel çeşitli sahnelerle.

Böylece, yönetici derhal bu bilgileri hepinize verecektir Jöntürk Fas Cinayeti Twitter Video 2 Türk Askerinin Yakılması Videosu Ekşi.

Jöntürk Fas Cinayeti Twitter Video 2 Türk Askerinin Yakılması Videosu Ekşi

22 Aralık 2016’da görüldüğü gibi, radikal islami terör örgütü IŞİD, bir asker ve bir sivil olmak üzere iki Türk vatandaşının vahşice diri diri yakıldığı bir fotoğrafını (19 dakikalık video) yükledi.

Görüntülerde iki askerimiz kafeslerde infaz yerine götürülüyor. Ardından yerdeki halatlarla bir araya getirilen askerlerimizi birbirine bağlamak için uzaktan kumandalı bir mekanizma devreye alındı.

..Ve bu mekanizma sayesinde açığa çıkan iki askerimiz canlandı ve korkunç infazlar gerçekleşti. İlginçtir ki, Türk makamları “görmüyoruz, duymuyoruz, bilmiyoruz”.

Oynuyor; konuyla ilgili olarak AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtuluş da durumun böyle olmadığını söyledi.

Daha sonra filme alınan ve internette yayınlanan örgütün liderlerinden Ömer Yetek’in 2011 yılında Türkiye’de tutuklandığı bildirildi. 2018, gayri resmi de olsa.

Son olarak, Piyade Er ST ve F.Å’nun korkunç infazını emreden, kod adı Ebu Abdullah El Şami olan jara’ydı., Gaziantep’te tutuklandı ve hapsedildi.

2 Türk Askerinin Yakılması Videosu Ekşi

Jöntürk Fas Cinayeti Twitter Video 2 Türk Askerinin Yakılması Videosu Ekşi internet sosyal medyasında popüler olan ana anahtar kelimelerden biridir ve birçok kişi de onu aramaktadır.

Ve tüm netizenler, elbette mutlu bir şekilde sahip oldukları Android cep telefonu aracılığıyla tekrar izlenebilecek bir dizi bağlantı arıyor, evet.

Bu, tüm netizenleri merak etmeye kışkırtır ve orijinal videoyu isteyen hepiniz için lütfen aşağıdaki videonun tamamını tıklayın.

İlgili Anahtar Kelimeler:

Yukarıdaki indirme bağlantısını tıkladıktan sonra, otomatik olarak doğrudan sahip olduğunuz telefon belleğine kaydeder.

Kolayca ve pahalı bir internet ana veri kotası ücreti gerektirmesine gerek yoktur, yukarıda bir dizi bağlantı anahtar kelimesi istiyorsanız, lütfen aşağıyı açın.

Jöntürk Fas Cinayeti Twitter Video

Bunun üstünde, ayrıntılı olarak tartışan hepiniz için internet sosyal medyasında popüler olan ana anahtar kelimelerden biri var.

Son Sözler

Bu nedenle, yukarıdaki yöneticinin hepiniz için en son bilgiler olarak tartışılması, umarım faydalı olabilir ve ayrıca yardımcı olabilir teşekkür ederim.

Leave a Comment